Metro Kiremit Uygulama Fikirleri

Metro Kiremit nedir?;Sizlere ilk olarak bu kiremitleri çatı uygulanlarla aynı olmadıgı ilk olarak söylemeliyim… Metro kiremit,genelde mutfak üstü duvanıyana uygulanan ince,uzun,yanan ve sırlı bir seramiktir. Çoğu metro kiremit 3 × 6 ebatında olur, markaya göre uzunluğu ve boyutu değişebilir. Günümüzde metro kiremitler sadece dikdörtgen şeklinde değil, aynı zamanda kare olarak da mağazalarda bulabilirsiniz.metro kiremitin cam, taş ve mermer gibi çeşitli malzemelerin birlemesiyle meydana gelir. İşte evinizde veya yeni modelinizde metro kiremitlerin nasıl seçip, uygulama hakkında birkaç farklı ipucu.

Metro kiremitleri nötr ve klasik seçniz Klasik ve nötr tutmanız sizlerin çok güzel tasarıma sahip olmanızı sağlayacaktır..,Metro kremit kullanırken her zaman ilk düşünmeniz gereken görünümdür. Bu, başarılması kolay bir iş olmasına rahmen kararsız olanlar bunu beceremez.. Metro kremitler görünümleri bir mutfak veya banyoya farklı bir dokunuş katabilir. Uygulama sıvası ile basit bir 3 × 6 beyaz metro kremiti seçmeniz size farklılık ve uzun süreli bir tasarım yapmanızı sağlayabilir..seçmek sonsuza dek sürecek zamansız bir görünüm olabilir. Birkaç farklı tezgah üstü duvarına uyguladıgınızda değişmeyeceğiniz bir stil ortaya çıkacak.

Düşünün beyaz metro kremit seçtiniz..Ozaman.. Koyu sıva Kullanabilirsiniz; Resme bakarak görebilirsiniz..Bir beyaz metro kremite yapılan koyu sıva harçı ile kazanılan örüntünün harika oldugudur.. Sevdiğimiz kütahya seramik 3 × 6 parlak bir metro kremitlerinde bu uygulamayı yapma şansına sahipsiniz.altta uygulama şemasını yayınlıyorum..Bu şekilde yapmanız durumunda harika tasarımı yakalarsınız.. Sizlere mutlu dekorasyon yapmanızı diliyorum..

Yorumlar