25 yıldır Mobilya sektöründeki yenilikçi tavır ve üretim politikası ile gün geçtikçe yenilenen bir mobilya markası, İder Mobilya. Ekonomik fiyat alternatifleri doğrultusunda, mobilya tasarım ve dizaynlarında şıklığı ve estetik anlayışı elden bırakmayan bir isim. İder Mobilya “fabrika satış mağazası” fikrini tam anlamıyla ortaya koymakta olup, her cebe uygun mobilya modellerini tüketicisine sunmakta.
Kendi fabrikaları içinde seri panel mobilyaları ve çeşit çeşit birbirinden güzel oturma gruplarını özenle üretime sokmaktadır. İstanbul bünyesinde toplamda 10 adet showroom ‘u bulunmakta. Bunlardan 6 ‘sı Anadolu Yakası, kalan 4 ‘ü ise Avrupa Yakası içinde faaliyet göstermektedir. Araştırma ve geliştirme açılarından bakıldığında, stratejik mobilya yol haritasını iyi çizmiş bir marka olmanın yanı sıra İder Mobilya olarak markalaşmış, bilinen bir mobilya şirketi.
Hepimizin bir tüketici potansiyeli taşıdığı, uygun fiyatları ve kaliteli malzemeyi dizaynı ile de ilgi çeken bir model olmasını bekleyen bir toplumuz. Bu yüzden mobilya satın alırken izlenecek yola girdiğiniz şu zamanlarda, İder Mobilya showroom mağazalarını gezmeden hareket etmemenizini öneriririz.