Bahçe Salıncak Modelleri 2013, Bahçe Salıncak Fiyatları 2013
”Bahçe de kullanmak için tercih ettiğimiz salıncaklar da üstü kapalı ya da şemsiyeli modellerini tercih etsek de ev içi kullanımına uygun salıncaklarda küre hamak şeklinde tasarlanmış modelleri daha çok tercih edilmektedir.
”Bahçe tipi salıncakların fiyatları kalitesine, kullanılan malzemeye ve modeline göre değişiklik göstermektedir. 2 kişilik ve ”üç kişilik modelleri bulunan üstü kapalı yumuşak salıncaklarda sevdikleriniz ile muhabbet edebilir ya da açık hava da tatlı bir uyku çekip tüm streslerden arınabilirsiniz.Farklı modelleri için seçkin mobiya magazalarını ziyaret ediniz..

Baktım küre hamak ”tipi” salıncaklar kolay taşınabilir olması ve çok fazla yer kaplamaması nedeni ile balkonumuzda ya da kış bahçemiz de kullanıma uygundur.l ”Koltuk görünümüne sahip salıncağımız bir hamak rahatlığındadır.l ”80”-”110 ” Kilo ağırlığı taşıyabilen salıncağı tutan metal gövde oldukça sağlam ve dengeli bir yapıya sahiptir.l ”İstikbal Mobilya’nın Havai Salıncak modeli 720-900 TL ile satılmaktadır.Farklı modelleri için seçkin mobiya magazalarını ziyaret ediniz..

Search