2014-Amerikan-Kapi-Modelleri2014 Amerikan Kapı Modellerine harika örneklerin oldugu iki resim yayınlayacagım..Aslında amerikan kapılar genelde aynı tarz ve modelde üretilmektedir…Bazı 2014 Amerikan Kapı Örneklerinde sıra dışılıklarda fazlaca bizleri şaşırtmaktadır..Ben işte bu noktada sizlere sunum yapacagım..

Amerikan kapılar mobilya kapılara kıyasla uzun ömürlü olmasada, mobilya kapılardan uygun olması sebebi ve görsellik anlamında fazlaca tercih edilmektedir..Amerikan kapılar piyasada model ve tarza göre 140 liradan başlayarak artış göstermektedir..

Bunun yanında Amerikan kapı satın aldıgınız magazaveya yapı marketin ürüne kaç yıl garanti verdigi çok önemli bir husus olmalıdır..Eskiden tek modelde kapalı kapı olarak sunulan Amerikan kapılar artık 2014 yılı ile beraber farklı olarak camlıda üretilmektedir..
Amerikan_Kapi_Modelleri

Bakın üstte yer verdigim modellerde gördügünüz Ameran kapıların modelleri mobilya kapılarla bire bir aynı görünmektedir..Bu modeller bile Türkiyedeki kapı sektörünün ne kadar geliştigin göstergesidir..Sizler Basit modeller arıyorsanız eger Koçtaş, bahaus ve benzeri yapı marketlere bakabilirsiniz..Dahada tefarruat ve uygun fiyat arıyorsanız muhakkak Dudullu civarına bakmalısınız…